Topp 61 skambra William-selfies fra Elles sommerfest 2016

18. sep 2016 kl. 00:00

Tålmodige Thomas VS motekvinner.

Yeeeah #ellefest2016

A photo posted by Thomas Hayes 🤔 (@thohay) on


OPPDATERT MANDAG: Gud bedre, vi fant flere. Se over 60 William-bilder fra én fest nedenfor. 


Ifølge vår Instagram-etterforskning hooket opptil flere voksne motekvinner skamløst under årets Elle-fest. Alle med samme fyr. Slikt hadde ikke gått om de var på samme buss, venner hooker ikke med venners hook, vet dere. 


Jenny Skavlan synes synd på stakkaren, og viste sympati via hjemmelaget meme:

Ellefesten oppsummert. #freewilly

A photo posted by Jenny Skavlan (@jennyskavlan) on


Tålmodige Thomas var dog tapper og stod ut distansen.

Se topp 44 61 selfies fra fredagen (de med lukket profil får vi dessverre ikke lagt inn): 

Oppdatert søndag: Mote- og musikkmennesket Dreamon er ikke snau, og la ut et bilde fra den famøse Elle-festen for noen minutter siden: 

#SKAM. @thohay

Et bilde publisert av @dreamon

Sjekk ut intervjuet på Tv2.no <333 gutta mine

A photo posted by fanny potter (@fannypotters) on

Det koker ikveld og @carolineskjelbred koser seg med skam gutta😍

A photo posted by ELLE Norway (@ellenorge) on

Marte + William 🌟 #skam

A photo posted by KOMA (@marte_krogh) on

Fredag 00.07

A photo posted by Anna Carolina Thoresen (@annacarolinat) on

Jaa..Jeg elsker han også🙈❤️❤️ Maren + William #ellefesten2016 #skam #william #crush2016 #latergram @thohay

Et bilde publisert av Maren Wilberg 🎬 (@tv2maren)

#ellefest #taket #steenogstrøm #william #skam 😳🍸🙋 @cammyhb

A photo posted by camillabanghoff (@camillabanghoff) on

ELLEfesten ass💖 #skam #ellefest2016

Et bilde publisert av vibeke_jacobsen (@vibeke_jacobsen)

#lisaogwilliam #skam #ellefest2016

A photo posted by Lisa Wang (@lisawangster) on

#williamogmarthe #skam #ellefesten2016

A photo posted by ANH-MARTHE STORHEIL (@anhmarthe_storheil) on

•Fin himmel• Alle tar bilde av himmelen og poster det… •William fra Skam dukker opp på Elle festen• Alle tar bilde av William og poster det… #Skamass

A photo posted by Oona Katarina (@oonahagen) on

😏💁🏼

A photo posted by @karrofelix on

Hooka med William i kveld ❤️ #skam #ellefest @fridtjofnilsen

Et bilde publisert av Katrine Kvalsund (@katrine_thisispr)

@mariruus leverer god innsats på vegne av Det Nye på #ellefest2016 💘

A photo posted by Det Nye (@detnye) on

Oss 2 4ever! #william #skam #ellefest #søtnos 😘 @thohay @magnussonwilliam 🙌

A photo posted by Maria Fürst Yoga (@mariafurstyoga) on

Snakkes a!!!! #skam

A photo posted by Anette Ousdal (@anettemalene) on

Oh la la! Vi hang litt med #william i photoboothen på #ellefesten i går #skam #skamløs #girlsjustwanttohavefun #elle #elle2016 #ellefest2016

Et bilde publisert av jenninathalie – OSLO (@nathaliehermier)

Takk for igår a🍥🍿✨ #ellefest2016#ellefest#glossybox

Et bilde publisert av @adelinehermier

✌🏼️#ellefest2016

A photo posted by Kristine Garip (@kristinetgarip) on

Wilhelm og Noora aka Thomas og Inga❤️ #skam

A photo posted by Ingeborg Fjeld (@ingeborgfjeld) on

Snikfoto av #williamselfie ..😍😃#skam4life #williamforever @thohay

A photo posted by @miecbjerke on

William ❤️ need I say more… #ellefest2016 #william #skam #skam4life

A photo posted by @miecbjerke on

God stemning på ELLE-festen i går🎉 @martebratberg var på plass og møtte denne mannen 😍 #nrjnorge

A photo posted by NRJ Norge (@nrjnorge) on

Jeg digger at Skam-William er ALL OVER insta idag. Håper ikke alle vi gamle kjerringene tok helt knekken på deg, @thohay 😎 #seff

A photo posted by Nina Buzzi (@ninabuzzi) on

Maestra og Elle. Takk for i kveld @zoewaage og @guro_jo #skam #ellefest2016 #maestra #lshilton

Et bilde publisert av Ida Fjeldbraaten (@idafje)

Når livet føles komplett 😍 #ellefest2016 #skam #happylife #noshame #godstemning @nrkp3 @ellenorge

Et bilde publisert av Line (@linemor__)

😍❤️😍❤️😍❤️

Et bilde publisert av To Hayesers Her!! ❤️❤️❤️ (@thohayfans)

Vi fant Skam William!! 🙌🏼 @marte_krogh @koma.by.marte

A photo posted by Nina Buzzi (@ninabuzzi) on

Hooket opp med han her ✨💛 ellefest2016

A photo posted by bybenedicthe (@bybenedicthe) on

Hilsen SKAM-fan 😍✌🏻️#skam #william #williammåsvare @thohay

Et bilde publisert av @idanikolaisen

Savner Noora

Et bilde publisert av Sandra Lyng (@sandralyng)

Kan ikke skamme meg nå.. ❤️ #ellefest2016

A photo posted by Marte Ruus (@marteruus) on

I love my life #skam #løs #ellefest2016

A photo posted by Elisa Røtterud (@elisarotterud) on

Fnis #ellefest2016 #skam

A photo posted by Elen Kristvik (@elenkristvik) on

When you get starstrucked by a 19 year old 🙄😍 #heiwilliam #skam #william #ellefest2016

A photo posted by Kaja-Marie Christensen (@kajamariecom) on

Ble for mye for meg⭐️#ellefest2016 #ingenskam

A photo posted by Kristin Edvardsen (@kredvard) on

Fangirl

Et bilde publisert av Marie Sandberg Martens (@mariesmartens)

Hooker 👅 #skam #william #ellefest2016

A photo posted by Eva Wigert Næss (@evawigert) on

Når man møter William❤️ #ellefest2016 #skam #skamløs #hvorernoora

A photo posted by Jim-Thomas Rengard (@jrengard) on

Fullstendig skamløse 👅 #ellefest2016

A photo posted by JULIE VARNER (@julie_varner) on

#ellefest2016 🙌

A photo posted by Line Elvia Greipsland (@lgreipsland) on

😜 #ellefest2016 #skam

A photo posted by Annabel Rosendahl (@annabelrosendahl) on

Good times❤️ #skam #skam4life #ellefest2016 #william #chris #penetrators #inlove @thohay

A photo posted by Tatiana Nilsen (@tatnil) on

Sjukt glad jeg ordnet gliset #ellefest2016

A photo posted by Pia Nordskaug (@pianordskaug) on

Vi henger med de kule guttene da 👌🏻 Ingen SKAM å ta selfie med William og P-Chris @karrofelix 🙌🏻 #ellefest2016

A photo posted by Christine Thorsen Kvaalen (@christine.thorsen.kvaalen) on

Min + 1 på ELLE Sommerfest ✌🏻️#eierikkeSKAM #ellesommerfest #skam #penetratorfest #william #ellefest16

A photo posted by linafossaa (@linafossaa) on

ELLE kjører fest💎 #elle16 #party #rooftop #skam #elle #oslo #fun #oslosommer #påtaket #skamløs #egonstyling

Et bilde publisert av Eirik Mogseth (@eirik_mogseth)

William❤️ #skam #skamwilliam #william #ellesommerfest #elle

A photo posted by Cecilie Slåtto Olsen (@cecilieslatto) on

Årets ELLE fest er komplett. Jeg døde litt😍 #ellefest2016 #ellenorge #ellesommerfest #william #wilhelm #norhelm #sjuktskamfan #hookamedwilliam

A photo posted by karenendresen (@karenendresen) on

Hva skal man si? De kuleste gutta på festen!! #ellesommerfest #skam #penetratorchris #william @thohay

A photo posted by Mari Simonsen 🌸 (@marisimonsen) on

William og jeg har det alltid så kult sammen ❤️ her på Elle sommerfest 🍾👌🏽🎉 #ellefest2016 #william

Et bilde publisert av Sonia Rawal (@soniarawal)

"Du er så jævlig pen." #ellesommerfest

A photo posted by United Influencers (@unitedinfluencers) on

SKAM moment at the ELLE summer party! Thomas Hayes 'William' - the biggest star in Norway now😘 #skam @p3skam.offisiell #p3skam @p3skam #william #thomashayes #elle #ellesommerfest #party @ellenorge #ootd #fashion #bomber #jacket @thohay

A photo posted by Hanne Erøy (@hellohanne) on

Fredag 00.07

Et bilde publisert av Anna Carolina Thoresen (@annacarolinat)

Henger med Penetrator gutta #skam #fan

A photo posted by Fredrik Wærnes (@fredrikwae) on

😭!!!!!!!!! #skam #willam #wilhelm

A photo posted by D a n i e l l a (@daniellaness) on

Alle hooka med William, så jeg hooka med en eller annen random Thomas🤔 @thohay #bromance #ellefest2016 #mensfashion #skam

Et bilde publisert av DANIEL BRATTERUD (@danielbratterud)

William❤️#skam #skam4life #wilhelm #inlove #ellefest2016 @miecbjerke @thohay

Et bilde publisert av Tatiana Nilsen (@tatnil)

For en fest! Tusen takk #ellenorge 🍾 #ellefest2016 #willianigjenliksom #freewilly more pictures and snaps on #thatianacampelodotcom link on bio #skam @thohay

Et bilde publisert av Thatiana Campelo (@thatianacampelo)


Til og med de som ikke var der tok selfie med William:

jeg skjønte da jeg stod opp med sosiale medier i dag at jeg hadde gått glipp av tidenes fest så jeg klippet meg selv inn i dette bildet for å gjøre opp for tapet. #ellefestenoppsummert #skamløs

A photo posted by mette presthagen (@mettepresthagen) on

Slikk slikk #ellefest2016 #william #skam

Et bilde publisert av Kristin Grue (@gruekristin)

... Men den Thomas selv ville ta bilde med var Bård Ylvisåker:

• OMG I FREAK OUT!!! THOMAS ( from skam) AND BÅRD!!! LOOK AT THAT SMILE I'M DYING!😍😭 They are so cute omg!🙊😍 #ylviser #ylvis #skam #william #thomas #bård He looks little bit drunk!😂

A photo posted by Y L V I S = L I F E (@ylvis.swag) on


Se også:
Det beste Skam-intervjuet hittil? Se freidig TV 2-reporter på Elle-fest