Den som venter på noe godt, osv…
I dag bekreftes det endelig at Taylor Swift kommer tilbake til Norge!
Dette blir superstjernens første konsert på norsk jord siden 2011.
Sist Taylor Swift spilte i Norge var det i Oslo Spektrum, men denne gangen kommer hun til Voldsløkka i Oslo.
– Dette er noe av det villeste jeg har vært med på. Å få selveste Taylor Swift til å spille en av veldig få konserter i Skandinavia, er en drøm som går i oppfyllelse, sier ansvarlig arrangør Peer Osmundsvaag til VG.
Gigantiske Voldsløkka debuterte som konsertarena for Oslo Sommertid da Marcus & Martinus opptrådte for flere titusener i 2017. Året etter kom Eminem (som solgte ut på seks minutter), mens det i år ikke ble arrangert noen stor konsert der.
Fredag 26. juni 2020 blir det altså Taylor Swifts tur. Med gjester – flere navn annonseres snart.
Varm opp med Lover:
Oppdatert:
Nå har også Taylor Swift delt de gode nyhetene.
29-åringen er også klar for Roskilde i Danmark, Belgia, Tyskland, Polen, Frankrike, Portugal, Brasil og USA. Flere datoer annonseres snart.
Ordinært billettsalg starter onsdag 25. september klokken 10:00 via Ticketmaster. OBOS-forsalg starter mandag 23. september til samme tid.
Se også: Ulrikke Falch oppfordrer til boikott av blivakker.no