Hopp til hovedinnhold

Skandinavisk jentehyllest fra Sandefjord: 1 millioner views

DOUBLE UP: PURUNG NORSK HUNKSALARM (EXTEND)

Boys II Men 2Boys alias Marcus Borgersen Bringaker (16) og Sondre Borgersen Bringaker (13) eeeeelsker skandinaviske jenter, og jaggu er det mange som elsker 2Boys. På et par uker har Sandefjords-duoen via én YouTube-side kjørt seg opp med over 1 million visninger på videoen til sin nye singel «Scandinavian Girls». Salute!

Brødrene har blant annet vært mye i Tyskland, hvor de nå bygger seg en fanbase. Lurt, ettersom landet har 82 millioner innbyggere. Låten, som også angivelig begynner å bli litt kjent i USA, har de gjort sammen med Charlie Mason og Måns Ek, som blant annet har musikk med Miley Cyrus på CV’en. Alexander Vestnes har regissert videoen.

Se Sondre og Marcus være «out of control» grunnet damene med bakgrunn fra den geografiske regionen som utgjøres av landene Danmark, Norge og Sverige:


Mer 2Boys: Sandefjords Justin Bieber x2?

Les mer