Artsy Powder Blue ble en flopp for Jessica Biel, men etter at hun gikk hardt inn i rollen som stripperen Rose-Johnny, fikk hun i det minste respekt for det eksotiske danseyrket.
Når Justin Timberlake-samboeren nå gjør seg klar for et nytt filmforsøk, blir det i snuskete Fucking Engaged, skriver THR.
Skuespilleren skal både spille og produsere, mens manusdebutanten Julia Brownell har skrevet historien om kjæresteparet som inngår en pakt om å ha sex – hver dag – frem til sitt bryllup, i et ambisiøst forsøk på å ikke bli like knusktørre som sine gamle foreldre.
Se video av Jessica fra «Powder Blue»
Se også: Svelg Justin Timberlake med salt
PÅ CV-EN: SPREK STRIPPER OG YPPIG MOTORSAGSOFFER (ELEVEN, SANDREW METRONOME)
Fun fact: I 2006 ble Jessica med J-Tizzle (som hun kaller Justin) til Oslo, og paret lusket lykkelig alene rundt i gatene og hygget seg med varme kopper fra Kaffebrenneriet, mens de så på trollfigurer og plastikkvikinghjelmer.