Hopp til hovedinnhold
HURRA FOR CARL OG TINE (PAUL WEAVER/MEDIEHUSET NETTAVISEN)

Paradise 4 life: – Jeg angrer ikke på noen ting

– Jeg er dritfornøyd, ropte Tine Helene Valle (23) til Side2Paradise Hotel-avslutningsfesten i Oslo i går kveld etter at det ble offentliggjort at gladjenta vant sammen med karismatiske Carl Eliassen (22).

– Jeg angrer ikke på noen ting, jeg har bare vært meg selv hele veien. Det måtte bli henne, det kunne ikke vært noen andre, sier Carl, som deler 300.000 kroner med Tine.

– Jeg skal investere noe, og gi noe til veldedige formål. Det er en barneskole i Sri Lanka som jeg har støttet lenge, så de skal få.

Yppige Tine har ikke bestemt hva hun skal gjøre med sine 150 lapper, men røper at hun har USA-planer.

Bildene er tatt av flinke Paul Weaver for Mediehuset Nettavisen, som vi har fått låne av Side2.

Gladnyhet for Para-fansen nedenfor!

Triana <3

Daniel Patrik Hamnes skinte i freidig partysuit og stort OnePiece-bånd.

Hello. Fabian Alexander Naarstad kan bli den neste James Bond.

Dynamittduoen Emil Sebastian Ramsrud og Thea Bråten Christensen. Sistnevnte i en kjole hun har kjøpt på Tenerife.

Der er’n! Samleiemaskinen Torbjørn Barth stilte med kors rundt halsen.

Victoria Normann skal nå satse på en karriere som artist. Lykke til.

Stine Marie Lothe Svendsen ser ut som 1 million dollar i en kjole som også kanskje er kjøpt på Tenerife.

Hele Norges Niklas Vindel med Mari Heggen og Karoline Berget. Niklas er aktuell med en Duran Duran-coverlåt.
 
Bonus:
ADAM & EVA (ELISABETH SPERRE ALNES/FAKSIMILE DAGBLADET… DIGG STYLING AV ERLEND ELIAS DRAGSTAD)

Tine pryder forsiden av Fredag sammen med Carl. Hun har egentlig ikke så store pupper.

Hunken, som forteller at han pleier å ha buksesmekken åpen på grunn av sitt image, har fått følgende sitat uthevet:
– Jeg liker det der «man lever bare en gang». Det er faen meg sant, ass!
Hans kvinnelige kollega har 1,2 kilo silikon, og forteller at hun fikk tilbud om å stille i amerikanske Playboy mot at hun gjorde puppene mindre, noe hun ikke gadd. Men hun skal nå avbildes av Playboy for et land hun ikke husker navnet på. 
– Det var ikke et veldig kjent land.
– Jeg kan posere naken, men det skal være litt classy, ikke trashy. Jeg liker ikke å… vise tissen, skjønner du.

De som fortviler over at Para er over, kan trøste seg med at Paradise DJ Tour 2010 snart kan oppleves i byer over hele landet.

– Dette er et festkonsept som innebærer at vinnerparet og/eller et utvalg av de mest aktuelle og omtalte Paradise Hotel-deltakerne fra årets sesong, sammen med en av Norges beste og fremste DJ’s, kommer og skaper en historisk kveld i deres lokaler, forklarer arrangøren d*AGENCY i en pressemelding.

730.no snakket med Paradise-sangeren Sofia (18) aka Miss Sofy!

Les mer