Kiss, marry, tråkke på Lego? 🤔 Stem her!

26. sep 2020 kl. 20:17

Hvem velger du? Her er Else Kåss Furuseth, Cecilie Steinmann Neess og Maria Stavang aka Piateed (Instagram/ kaassolini, TV 2, Latter Oslo)

Etter å ha kjempet deg gjennom uken fortjener du å lene deg tilbake. Samtidig kan du kose deg med en runde «Kiss, marry, tråkke på Lego»!

Altså en liiitt snillere variant av «Fuck, marry, kill», hvis du kjenner til den.

Reglene er enkle: Du får utdelt tre forskjellige kjendis-alternativer. Så må du avgjøre hvem du vil kysse, hvem du vil gifte deg med, og hvem du vil at skal tråkke på Lego – aka den ultimate smerte. Let’s go!

Vi starter med kjendiscrush fra Disney

Miley Cyrus – Selena Gomez – Demi Lovato

Miley Cyrus, Selena Gomez og Demi Lovato (Instagram/mileycyrus, selenagomez, ddlovato)

Miley Cyrus:

Selena Gomez:

Demi Lovato:

Zac Efron – Nick Jonas – Dylan Sprouse

Zac Efron, Nick Jonas og Dylan Sprouse (Instagram/zackefron, nickjonas, entertainmenttonight)

Zac Efron?:

Nick Jonas:

Dylan Sprouse:

Legender

Leonardo DiCaprio – Brad Pitt – Johnny Depp

De tre vakre musketerer: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt og Johnny Depp! (Instagram/leonardodicaprio_1110, bradpittofficial, johnnydeppofficial)

Leonardo DiCaprio:

Brad Pitt:

Johnny Depp:

Angelina Jolie – Julia Roberts – Anne Hathaway

Tre vakre skuespillere: Angelina Jolie, Julia Roberts og Anne Hathaway (Instagram/mellifluos.sss, italy_top_fashion, goddess.womenn)

Angelina Jolie:

Julia Roberts:

Anne Hathaway:

Norske gladlakser

Stian Blipp – Andreas Haukeland alias TIX – Stian «Staysman» Thorbjørnsen

Stian Blipp, Andreas «TIX» Haukeland og Stian «Staysman» Thorbjørnsen (Instagram/ stianblipp, tixmusic, staysman)

Stian Blipp:

Andreas Haukeland

Stian Thorbjørnsen

Else Kåss Furuseth – Cecilie Steinmann Neess alias Cess – Maria Stavang alias Piateed

Else Kåss Furuseth, Cecilie Steinmann Neess og Maria «Piateed» Stavang (Instagram/ kaasolini, tv2sumo, latteroslo)

Else Kåss Furuseth:

Cecilie Steinmann Neess:

Maria Stavang:

Norsk bakgrunnsbilde-materiale på låst skjerm

Herman Flesvig – Kyrre Gørvell-Dahll alias Kygo – Unge Ferrari

Herman Flesvig, Kygo og Unge Ferrari (Instagram/ hermanflesvig, kygomusic, ungeferrari)

Herman Flesvig:

Kygo:

Unge Ferrari:

Marte Bratberg – Jenny Skavlan – Anne Rimmen

Marte Bratberg, Jenny Skavlan og Anne Rimmen (Instagram/ martebratberg, jennyskavlan, annerimmen)

Marte Bratberg:

Jenny Skavlan

Anne Rimmen:

Rapstjerner

Travis Scott – A$AP Rocky – Kendrick Lamar

Travis Scott, A$AP Rocky og Kendrick Lamar (Instagram/travisscott, asaprocky, kendricklamar)

Travis Scott:

ASAP Rocky

Kendrick Lamar:

Cardi B – Megan Thee Stallion – Nicki Minaj

Rap-dronningene Cardi B, Megan Thee Stallion og Nicki Minaj (Instagram/ iamcardib,megantheestallion, nickiminaj)

Cardi B:

Megan Thee Stallion:

Nicki Minaj:

EXIT– drittsekker

William (Pål Sverre Hagen) – Henrik (Tobias Santelmann) – Adam (Simon J. Berger)

Karakterene William, Henrik og Adam fra Exit (NRK)

William

Henrik:

Adam:

Kardashians

Kim Kardashian West – Kourtney Kardashian – Khloé Kardashian

De eldste Kardashian-søstrene Kourtney, Kim og Khloé! (Instagram/ Kimkardashian)

Kourtney Kardashian:

Kim Kardashian West:

Khloé Kardashian:

Norske idrettsstjerner

Johannes Høsflot Klæbo – Viktor Hovland – Karsten Warholm

Tre idrettsstjerner (Instagram/ johanneshk, viktor_hovland, kwarholm)

Johannes Høsflot Klæbo:

Viktor Hovland:

Karsten Warholm:

God helg <3

Se også: Her er 16 gode dilemmaer