Travis Barker og resten av familien til Kourtney Kardashian får høre det i ny podcast.
Kourtney Kardashian er lykkeligere enn aldri før med Travis Baker, men sistnevntes eks – Shanna Moakler – har lite til overs for både blink-182-medlemmet, hans nye kone og hennes familie.
Det gjør hun klart og tydelig i ukens episode av podcasten Dumb Blonde med tidligere Playboy Playmate Bunnie Xo.
I episoden åpner hun blant annet opp Travis’ dårlige sider.
Shanna Moakler antyder blant annet at eksmannen var utro mot henne.

– Drikkingen hans er et problem. Han er en skjørtejeger, avhengigheten hans, nevner 48-åringen i det hun lister opp noen av problemene.
Paret var gift fra 2004 til 2008 og fikk to barn sammen – Landon Barker (født i 03) og Alabama Barker (født i 05).
Ut ifra det Shanna forteller videre i podcasten kan det også høres ut som om forholdet til heller ikke er helt på topp for tiden.
Se også: Scott Disick gjenforenes med kvinnen som ble den siste dråpen for Kourtney Kardashian i sin tid
Hun sier i alle fall at hun ønsker å holde seg unna Kardashian-klanen, slik at de ikke kan bonde med barna hennes basert på et felles hat overfor henne selv.
– Jeg trenger ikke like den jævla familien. Føkk den familien. Dere er ekle. Jeg fjernet meg selv slik at de ikke kunne bonde med barna mine via å hate meg, forteller hun til Bunnie Xo.
Videre forklarer hun dog at hun alltid kommer til å være der for både Landon og Alabama, og elske dem betingelsesløst.
Men Shanna Moakler er lei av å bli behandlet som dritt.
Og det kan høres ut som om hun mener at både Travis og Kourtneys familie er skyldige i dette.
– Jeg er lei av at folk behandler meg som dritt. Det er mange som ikke liker den familien. Som ikke ser på deres føkkings serie og som driter i hva Kim [Kardashian] gjør med ræva si, sier blink-182-medlemmets ekskone.
Hun hevder også at Travis er svært opptatt av å være en slags superpappa. En konkurranse hun mener han allerede har vunnet.
– «Jeg er den beste forelderen. Jeg er ditt og jeg er datt.» Og jeg er bare sånn «Bro, du vinner. Liksom, du er vinneren her. Du har alle pengene og alt sammen. Du vinner», forklarer Shanna.

Hun tror også at barna fikk litt stjerner i øynene da faren deres først ble kjærester med den eldste Kardashian-søsteren.
Blant annet fordi de ble introdusert for andre store stjerner, fikk være med i serien og mottok flere dyre gaver.
– De kjøper Prada til dem og de kjøper gaver, og de blir med på eventer og møter Kanye. Du vet, alle disse store tingene, begynner Shanna.
– Jeg kan ikke gi dem det. Jeg har ikke tilgang til det, og jeg har ikke penger til å kjøpe Prada til dere hver uke og slikt. Det kan jeg ikke gjøre. Mitt hus er ikke en herregård slik som Travis’. Jeg har ikke en kinosal, jeg har ikke golfbiler som barna kan kjøre, avslutter hun.
Hele episoden av Dumb Blonde med Shanna Moakler blir tilgjengelig onsdag 10. januar.