Hopp til hovedinnhold
Marti Jenny Huse Tim Kristian Vixen Awards 2021 influencer
Marti, Jenny Huse og Tim Kristian er alle nominert til årets Vixen Awards (Instagram/Tim.Kristian)

Her er semifinalistene til Vixen Awards 2021

Vixen Awards er tilbake med et smell etter en lang pandemi-pause.

Onsdag morgen annonserte Vixen alle semifinalistene til årets pris, som vil dekke innhold skapt og delt i både 2020 og 2021.

Nominasjonene er basert på stemmer fra publikum, samt innspill fra en fagjury på 12 personer. I år kom det inn rekordmange 30 000 forslag fra publikum.

Her er alle semifinalistene til Vixen Awards 2021:


Mote

Tale Torjussen – @tale_torjussen

Ida Broen – @idabroen

Ingrid Bergtun – @ingridbergtun

Jenny Skavlan – @jennyskavlan

Jonas Braaten – @jonasbraaten

Kjetil-Andre Ward – @andreward

Janka Polliani – @polliani

Alice Wang – @itsalicewang

Nnenna Echem – @nnennaechem

Gine Margrethe – @ginemargrethe

Ceval Omar – @ceval

Rawdah Mohamed – @rawdis

Nina Sandbech – @ninasandbech

Angie Sophie – @angiesophie

Chris Abolade – @chrisabolade

 

Beauty

Helle Nordby – @helle.beauty

Leah Isadora Behn – @leahhhbeauty

Eveline Karlsen – @evelinekarlsen

Tim Kristian – @tim.kristian

Alexandra Joner – @alexandrajoner

Malin Lossius Sørensen – @facebymalin

Sanna Khursheed – @sannakhursheed

Mimi Devine – @itsmimidevine

Mikela Beckovic – @mikelabeckovic

Helene Heméra – @helenehemera

Emilie Tømmerberg – @emilietommerberg

Ragnhild Margrethe – @rmabeauty

Chioma Anugweje – @chiomaacom

Fredrik Skoglund – @fredrikskoglundd

Therese Aanonli – @thereseaanonli

 

Livsstil

Malin Nesvoll – @malin.nesvoll

Jennie Sofie – @jenniesofie

Sara Emilie Tandberg – @saraaaemiliee

Hanna-Martine – @hannamartinee

Emma Ellingsen – @emmaellingsenn

Liva B. Ingebrigtsen – @livaingebrigtsen

Eveline Karlsen – @evelinekarlsen

Isabel Raad – @isabelsraad

Anniken Jørgensen – @annijor

Amalie Olsen – @amalieolsengjersoe

Jonas Braaten – @jonasbraaten

Camilla Pihl – @camillapihlno

Knut Ivar Pelerud og Kjartan Haugen – @knut.kjartan

Monica Nyhus – @monica.nyhus

Mina Jacobsen – @minajacobsen

 

 
 
 
 
 
Se dette innlegget på Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Et innlegg delt av Jonas Braaten (@jonasbraaten)

Underholdning

Vegard Harm – @vegardharm

Hanna-Martine – @hannamartinee

Karoline Krøvel – @karokul

Herman Dahl – @herman.dahl

Morten Ramm – @rammnieu

Marcus og Martinus – @marcusandmartinus

Linnea Lotvedt – @linnealotvet

Victoria Skau – @victoriaskau

Dennis Vareide – @dennisvareide

Oskar Westerlin – @oskarwesterlin

Sara Høydal – @sarahoydahl

Mina Jacobsen – @minajacobsen

Wasim Zahid – @wasimzahid

Henriette Kornelia – @kjormo

Sandra Thoen – @sandrathoen

 

 

Interiør

Renate Larsen Lorentzen – @casachicks

Egil Farstad – @egilfarstad

Blue x Nickolay – @niblu.home

Camilla Bakken – @design_logg

Maria Bergman – @interior.maria

Tonje Bjerknes – @tonjebjerknes

Christine Ottersen – @kvinnse

Birthe Kildal – @villakildal

Kristin Gjelsvik – @gjelsvikhome

Elise Tennø Vestre – @perlin.no

Jagjot Kaur Mann – @jagjotmann

Therese Nybu – @theresenybu

Lene S. Pedersen – @lenespedersen

Mona Erlandsen og Marius Erlandsen – @villafrednes

Krista Elvheim – @kristaelvheim


Mat

Emilie Nereng – @emilienutrition

Hanne-Lene Dahlgren – @hannelenesvegetar

Linda Stuhaug – @lindastuhaug

Franciska Munck-Johansen – @franciskasvakreverden

Marianne Pfeffer Gjengedal – @sweet.n.pfeffer

Karen Elene Thorsen – @fattig.student

Marit Røttingsnes Westlie – @frutimian

Aicha Bouhlou – @aichabouhlou

Trine Sandberg – @trinesmatblogg

Magnus Liøkel og Ole Kristian Samuelsen – @sultnegutter

Ina–Janine Johnsen – @matpaabordet

Kristoffer Kaayne Kaalsaas – @kaaynelagermat

Ellen Aabol – @ellenaabol

Ida Gran Jansen – @idagranjansen

Mari Hult – @vegetarbloggen

 

 
 
 
 
 
Se dette innlegget på Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Et innlegg delt av Emilie Nereng (@emilienutrition)

 

Trening og helse

Jørgine Massa Vasstrand – @funkygine

Johannes Høsflot Klæbo – @johanneshk

Vilde Waksvik – @vildewaksvik

Kine Olsen – @kineolsen11

Ingrid Landmark Tandrevold – @ingridtand

Jakob Ingebrigtsen – @jakobing

Inger Houghton – @ingerindubai

Katarina Aarhus Sollid – @katarinasollid

Gunn Narten – @narten86

Beate Wibe – @beatewibe

Pia Seeberg – @piaseeberg

Odin Kalvø – @odinmkalvo

Ariel-Mari Andreassen – @arielandreassen

Catrine Collins – @instacatrine

Camilla Aastorp Andersen – @treningsfrue

 

Reise og friluftsliv

Helene Myhre – @helenemoo

Ingrid Andrea Jonsløkken – @ingridandreahj

Jostein Væge – @josteinv

Lene Marie Gåsbakk – @gossegoss

Stine Mette Fjerdingstad og Halvdan Jarl Laugerud – @stineogjarlen

Jørgen Øyehaug – @oyehaug

Amy Mir – @ekspedisjonsjenta

Cecilie Skog – @skogcecilie

Stine Cecilie Mikalsen – @stineogmalamutene

Benjamin Forthun – @benjaminforthun

Loff.no – safaripåsafari

Alexander Read – @minaogmeg

Eskil Digernes – @digernes

Sindre Kolbjørnsgard – @sindreko

Maja Odden – @maja_odden

 

Gullpenn

Asbjørn Sandøy – @kokkejavel

Trygve Skaug – @trygveskaug

Martine Halvorsen – @martine.halvs

Gisle A. G. Agledahl – @firgisle

Kristiane Aateigen – @snillegucci

Ingeborg Senneset – @ingeborgsenneset

Kristin Gjelsvik – @kristingjelsvik

Liv Gravdahl – @hurryliv_

Sandra Lyng – @sandralyng

Roya Sori – @soriroya

Veronica Simoné Fjeld – @veronicasimone_yummymummy

Kaveh Rashidi – @kavehrashidi

Iselin Guttormsen – @iselinguttormsen

Wasim Zahid – @wasimzahid

Jennie Sofie – @jenniesofie

 

 
 
 
 
 
Se dette innlegget på Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Et innlegg delt av Kaveh Rashidi (@kavehrashidi)

 

Stjerneskudd

Jenny Huse – @jennyhuse1

Josefine Vogt – @josefinevogt

Helene Myhre – @helenemoo

Oskar Westerlin – @oskarwesterlin

Leah Isadora Behn – @leahhhbeauty

Kjetil-André Ward – @andreward

Andreas Stokkeland – @maksprestasjon

Julie Visnes – @julieevisnes

Liv Gravdahl – @hurryliv_

Mimi Divine – @itsmimidevine

Sonja Iren – @sonja.iren

Magnus Waaler – @magnuswaaler

Julie Valsø – @julievalso

Linnea Lotvedt – @linnealotvet

Marti Evju – @mcmartiii

 

Business

Sophie Elise Isachsen – @sophieelise

Eveline Karlsen – @evelinekarlsen

Halvor Bakke – @halvor.bakke

Jørgine Massa Vasstrand – @funkygine

Camilla Pihl – @camillapihlno

Isabel Raad – @isabelsraad

Hanne-Lene Dahlgren – @hannelenesvegetar

Sara Emilie Tandberg – @saraaemiliee

Trine Sandberg – @trinesmatblogg

Ida Gran Jansen – @idagranjansen

Emilie Nereng – @emilienutrition

Asbjørn Sandøy – @kokkejavel

Anniken Jørgensen – @annijor

Nina Maaø-Ruden – @smabarnsforeldre

Jenny Skavlan – @jennyskavlan

 

Årets sterke mening

Tinashe Williamson – @tinashewilliamson

Maria Mena – @mariamena_official

Andreas Haukeland – @tixmusic

Fredrik Solvang – @fsolva

Tina Skarbøe – @tinaskarboe

Benedicte Haugaard – @benedictehaugaardno

Jenny Huse – @jennyhuse1

Kjetil Rolness

Christina Fraas – @kirsebaerhagen

Hanne-Lene Dahlgren – @hannelenesvegetar

Kristin Gjelsvik – @kristingjelsvik

Nellie Krokstad – @nelliekrokstad

Ingeborg Senneset – @ingeborgsenneset

Mads Hansen – @mads_hansen11

Emma Ellingsen – @emmaellingsenn

 

 
 
 
 
 
Se dette innlegget på Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Et innlegg delt av Tinashe Williamson (@tinashewilliamson)

 

Årets influencer

Julie Valso – @julievalso

Sara Emilie Tandberg – @saraaemiliee

Martine Halvorsen – @martine.halvs

Hanna-Martine – @hannamartinee

Ingeborg Senneset – @ingeborgsenneset

Malin Nesvoll – @malin.nesvoll

Mina Jacobsen – @minajacobsen

Iselin Guttormsen – @iselinguttormsen

Sandra Thoen – @sandrathoen

Maria Østhassel – @psyktdeg

Ellen Irene Aabol – @ellenaabol

Fredrik Solvang – @fsolva

Hanne-Lene Dahlgren – @hannelenesvegetar

Emilie Nereng – @emilienutrition

Rawdah Mohamed – @rawdis

 

Folkets favoritt

Sara Emilie Tandberg – @saraaemiliee

Veronica Simoné Fjeld – @veronicasimone_yummymummy

Runar Borge – @mystixx

Familien Nyhus – @familiennyhus

Hanna-Martine – @hannamartinee

Sebastian Amundsen – @sebastianamu

Liva B. Ingebrigtsen – @livaingebrigtsen

Aurora Hoff – @aurorahofff

Martine Halvorsen – @martine.halvs

Therese Lien – @therese.lien

Marit Bakkli – @maritbakkli

Asbjørn Sandøy – @kokkejavel

Victoria Sara – @victoriavettu

Eveline Karlsen – @evelinekarlsen

Jørgine Massa Vasstrand – @funkygine

Linnea Løtvedt – @linnealotvet

 

For ordens skyld: 730.no-redaktør Janne Monsen Tveit er en av 12 fagjurymedlemmer i Vixen Awards.

Du kan stemme på dine favoritter her.

Se også: Bli med inn i den 13 millioner kroner dyre kåken til Sophie Elise Isachsen

Nyeste saker fra 730.no

Les mer