Oppdatert: Sommerens store giveway er nå avsluttet, men Klarna byr også på rabattkoder!
Sjekk ut Klarna-appen eller Klarnas nettsider for å få et deilig avslag i prisen hos butikker som YME, Junkyard, ASOS og Follestad.
Stiger pulsen din når du ser noen lekre sneakers?
Elsker du eksklusive slipp, men hater bots og resellers?
Da er denne konkurransen for deg ♡
Klarna har som mange andre sett seg lei av at tech-drevne luringer kupper salgene hver gang nettbutikker lanserer et eksklusivt drop.
Derfor lanserer de i dag den internasjonale kampanjen Heartbeats 4 Sneakers.
Ved å måle hjerterytmen (via mobilkamera/webkamera) kan du verifisere at du er et ekte menneske av kjøtt og blod.
Det har vært anslått at nærmere 100 prosent av trafikken til en nettbutikk i forbindelse med de mest ettertraktede sneaker-slippene har vært trafikk fra boter.
– Bots blir ofte brukt av kunder som kjøper eksklusive sneaker-modeller for å videreselge dem med fortjeneste. Ved å registrere hjerteslag ved påmelding blir det langt vanskeligere å delta med bots. De som får tilslaget vil også bokstavelig talt være dem som har et bankende hjerte for sneakers, sier markedsdirektør i Klarna Norge, Thomas Elvestad.
I den unike kampanjen Klarna Smoooth Raffle deler det svenske selskapet ut hele 15 par med ettertraktede sneakers.
Skoene er valgt ut i samarbeid med den anerkjente streetwear-bloggen Highsnobiety.
Utdelingen foregår på nettstedet heartbeats4sneakers.com.
De fem modellene som deles ut til totalt 15 vinnere er som følger:
1. Adidas Originals Yeezy Boost 750 OG (2015)
2. Acronym x Nike Presto Mid (2016)
3. Virgil Abloh x Nike Air Jordan 1 Chicago (2017)
4. Sean Wotherspoon x Nike Air Max 97/1 (2017)
5. Daniel Arsham x Adidas Futurecraft 4D (2018)
Se bilder nedenfor.
NB! Giveaway er nå avsluttet. Eksklusive rabattkoder finner du her.
Adidas Originals Yeezy Boost 750 OG (2015)
Acronym x Nike Presto Mid (2016)
Virgil Abloh x Nike Air Jordan 1 Chicago (2017)
Sean Wotherspoon x Nike Air Max 1/97 (2017)
Daniel Arsham x Adidas Futurecraft 4D (2018)
I Norge teamer Klarna opp med motekjeden YME.
– Dette er fem klassiske modeller som har hatt en stor påvirkning på sneakers-samfunnet. Vi gleder oss over å kunne gi ekte sneakerheads muligheten til å vinne uten å måtte konkurrere mot bots, sier Kenneth Hjertum i YME.
Meld deg på Klarna Smoooth Raffle på nettstedet heartbeats4sneakers.com nå!
NB! Giveaway er nå avsluttet. Eksklusive rabattkoder finner du her.