Dobbel nip-slip og ekstra flaut fall under Victoria’s Secret Fashion Show

24. nov 2017 kl. 00:00

A post shared by Frida Aasen (@frida_aasen) on

Hurra for Frida Aasen fra Kristiansand som ble den første norske engelen under Victoria’s Secret Fashion Show.
 

Den årlige over-the-top VS-visningen startet i New York i 1995, og arrangementet har holdt koken hvert år i etterkant. Utenom i 2004, da showet ble avlyst fordi det var for stor motstand i USA mot for mye hud på TV i kjølvannet av den «kontroversielle» Janet Jackson-puppen under Super Bowl.


Årets Victoria’s Secret Fashion Show fant for første gang sted i Asia, og turen ser ut til å ha gått greit:

A post shared by Liu Wen (刘雯) (@liuwenlw) on

A post shared by aiden 📢 [next models] (@aidencurtiss) on

A post shared by Leomie Anderson (@leomieanderson) on

A post shared by Victoria’s Secret (@victoriassecret) on

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on

A post shared by Lais Ribeiro (@laisribeiro) on

A post shared by Premier Model Management (@premiermodels) on

A post shared by Victoria’s Secret (@victoriassecret) on

A post shared by Taylor Hill (@taylor_hill) on

A post shared by Alecia Morais (@alecia_morais) on

A post shared by Bruna Lírio (@brunalirio) on

A post shared by Estelle Chen 陈瑜 (@chen_estelle) on

A post shared by Gizele Oliveira (@giizeleoliveira) on

A post shared by Grace Bol (@gracebol) on

A post shared by elsa hosk (@hoskelsa) on

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on



Med Janets Super Bowl-brystvorte«glipp» i bakhodet, så er VS-ledelsen og CBS trolig lettet over at visningen ikke ble overført direkte (showet sendes om en uke), da det ble dobbel nipple-slip fra Bella Hadid.

Den 21 år gamle The Weeknd-eksen, som debuterte som engel i fjor, spradet rundt som på bildet nedenfor. Neeesten som om det var med vilje. Neida


Det er uklart om #freethenipple-bidraget må fjernes fra fjernsynssendingene i land som ikke godtar kvinnelige brystvorter.


Mer Hadid(rama): Storesøster Gigi fikk angivelig ikke visum til Kina, og én dag i forkant av showet 
annonserte hun at hun måtte trekke seg. Uten å oppgi årsak. I vinter mente dog mange at hun gjorde narr av asiatere. På fredag tok hun til sin Weibo (376 mill brukere) og sa unnskyld. Men hun kunne altså likevel ikke reise til Kina.


Enda mer skam:


Victoria’s Secret-veteranen Ming Xi falt under nattens show på hjemmebane i Shanghai foran hele familen.


Men 28-åringen fikk kjapp støtte fra VS-debutanten Gizele Oliveira. Se snutt via Melk & Honning
:

A post shared by MELK & HONNING (@melkoghonning) on

Ming holdt en lang tale i caption på sin Instagram, hvor hun takker for støtten.
 
– Dette var uten tvil et av de vanskeligste øyeblikkene jeg noensinne har vært gjennom i min karriere, særlig siden showet fant sted i min hjemby, foran moren min og folkets øyne. 

As many of you may already know, I fell during my 5th year walking at the Victoria’s Secret show yesterday. It was no doubt one of the hardest moments I have ever had to go through in my career, especially since the show was taking place in my hometown, in front of my mother’s and my people’s eyes. However, the support I received from everyone yesterday was incredible and I am truly grateful to everyone who was there for me. @ed_razek Thank you for your supportive words and your continuous support throughout these 7 years. @giizeleoliveira Thank you for helping me up after the fall, it was a very selfless and loving act from you. Thank you to all the girls who rushed to comfort me at backstage after what had happened, you are all family to me. Lastly thank you to everyone who sent and left me supportive messages. I will pick myself up from where I fell, and I will keep going in order to repay all the supportive you all have given me!! ❤️️#vsfashionshow @victoriassecret

A post shared by Ming Xi (@mingxi11) on


Se også:
Topp 20 bilder av Victoria’s Secrets første norske engel