Mon tro om Odell Beckham Jr. huker av noen punkter på listen til Kimberly?
Denne uken gjester Kim Kardashian podcasten This Life of Mine til James Corden.
Her deler firebarnsmoren hvilke egenskaper som er viktigst for henne hos en mann.
Først og fremst ser Kim Kardashian etter en som er ansvarlig overfor sine egne handlinger.
Også må han ha bra tenner.

– Jeg har ikke lyst til å sitte barnevakt hele tiden. Jeg mener, bare en genuin person som har driv og egen motivasjon i livet sitt. Listen er så lang, forteller 42-åringen.
Hun presiserer dog at hun ikke forventer at én mann skal huke av på alle punktene – så delulu er hun ikke.
Videre i podcastepisoden deler Kim Kardashian også at hun forstår at hun ikke er verdens letteste å være i et forhold med.
– Jeg er i et humør noen ganger hvor jeg bare tenker: Vet du hva? Jeg forstår at livet mitt er veldig stort og jeg skjønner en at det må være en veldig, veldig, veldig spesiell og unik person for å takle det.
Selv synes hun at hun lever et veldig artig liv, og tror at hvem enn som får ta del i det kommer til å ha det gøy.
– Men det er mye, presiserer hun.

I den siste perioden har det florert rykter om Odell Beckham Jr. muligens kan være en som lever opp til noen av punktene på listen til Kimberly.
Nylig kunne en såkalt insider fortelle noe som backer litt det realitystjernen deler i podcasten, angående det store livet hun lever.
– De begynner å bli seriøse. Odells personlighet er mye mer privat, mens Kim er mer vant til søkelyset. De forsøker å finne ut av de neste stegene, forteller en kilde til Us Magazine.
Duoen ble også observert sammen på Super Bowl forrige helg i Las Vegas.
(Skulle nesten tro Kim hadde fått en heads up av Bey om country-temaet)
Verken realitystjernen eller den amerikanske fotballspilleren har sagt et kvekk om ryktene.