RT @730no Uten tvil. RT @Asbjorn1975 Tror 50 Cent «Before I Self Destruct» er årets mest undervurderte/oversette.
Lydverket-programleder Asbjørn Slettemark snakket sant på Twitter før i dag. Curtis Jacksons nye album er mye bedre enn du tror, og definitivt et anbefalt kjøp.
Derfor er det ekstra hyggelig at 34-åringen tar turen tilbake til Norge og spiller på en utsolgt Sentrum Scene i Oslo 12. mars.
Billettene kommer snart i salg.
For 20 kroner ekstra får du med 50 Cents filmregidebut når du kjøper Before I Self Destruct for eksempel her, eller du kan laste ned settet for 79 kroner.
Arrangøren Quality Time forteller til 730.no at de også gjør en konsert med Fif i en annen norsk by dagen før, men at de ennå ikke har bestemt hvilken.
OPPDATERT: By #2 er selveste Blodbye alias Bergen 11. mars, på Norges Handelshøyskole (!).
Queens-rapperen skal ha med sine trofaste soldater Tony Yayo og Lloyd Banks, og kanskje også G-Units nyeste medlem.
Throwback: 50 Cent på 90-tallet:
Hva vet du om å rocke Timberland på stranden?